O nas

Wiórki nr 1
Wiórki nr 2
Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Umiejętności stolarskie i doświadczenie naszych pracowników oraz nowoczesny sprzęt stanowią gwarancję wysokiej jakości produktów. Na nasze wyroby (konstrukcje schodów i elementy klejone) udzielamy pięcioletniej gwarancji.

Ekologiczna produkcja

Ekologiczna produkcja

Dbamy o ekologię stosując odpowiednie, bezpieczne dla środowiska kleje, lakiery, oleje. Odpady drewniane poprodukcyjne przetwarzamy w brykiet, który wykorzystujemy jako opał.

Oferta dla każdego

Oferta dla każdego

W branży stolarskiej działamy już od 25 lat i stopniowo poszerzamy naszą ofertę. Obecnie obsługujemy zarówno do klientów indywidualnych, małe firmy stolarskie, jak i duże inwestycje.

2021

Zakup nowego centrum obróbczego. Dzięki kolejnej 5-osiowej maszynie CNC możemy jeszcze więcej i szybciej realizować zlecenia.

2020

Dalszy rozwój firmy i zawiązanie Spółki Jawnej Bialic Pomagalski.

2018

Inwestujemy nadal w park maszynowy i rozwijamy się dynamicznie. W bieżącym roku zakończyliśmy budowę nowej hali produkcyjnej, dodatkowo zakupiliśmy suszarnię podciśnieniową oraz zadbaliśmy również o kwestie wizerunkowe: mamy nową stronę internetową, katalog oraz broszurę informacyjną.

2017

Rosnąca potrzeba produkcyjna spowodowana coraz większym popytem na produkty firmy Bialic, zaowocowała rozpoczęciem inwestycji związanej z budową nowej hali produkcyjnej.

2015

W 2015 roku zaczęliśmy świadczyć usługi dla mniejszych firm stolarskich w zakresie projektu, konstrukcji i realizacji na 5-osiowej maszynie CNC, schodów z materiałów własnych oraz powierzonych.

2009

Od 2009 roku obsługujemy duże inwestycje. Jako podwykonawca produkujemy między innymi pochwyty drewniane do budynków użyteczności publicznej, galerii handlowych i innych wielkogabarytowych realizacji.

2002

W 2002 roku powstała firma Bialic, w której od początku działalności głównym przedsięwzięciem jest produkcja schodów drewnianych.

1993

Stolarstwem zajmujemy się od 1993 roku. Początkowo trudniliśmy się wykonawstwem drzwi, schodów, mebli i małej galanterii drewnianej.